EST | FIN | ENG | RUS    

AVALEHT
Tagasiside
Naistesaade 12 2016
Hooaeg 11 2016
Hooaeg 05.2016
Hooaeg 02.2016
Naistesaade 12 15
Hooaeg 11 15
Hooaeg 05 2015
Naistesaade 12 2014
Hooaeg 12 2014
Naistesaade 05 14
Hooaeg 04 2014
Hooaeg 3 2014
Videotutvustus
Naistesaade 11 2013
Hooaeg 11 2013
Hooaeg 09 2013
Hooaeg mai 2013
Hooaeg
Naistesaade 2013
Videotutvustus
15. sünnipäev
Stiilikeskus
Uudised


Suvised kleiditrendid 2012

Autor: Continental Moda 31.06.2012

Pole sobivamat aega kleidikeste kandmiseks kui seda on suvi. Suvi- see on sõbrad, peod, vabaõhuteater, maasikad, reisid, kuumad suveõhtud ja õhetav jume palgel. Mis saaks olla veel inspireerivam kui õhtukuma ja avastamist ootavad eestimaised liivarannad?

Suveootuses on Continental Moda vallutatud värviliste kleidikeste poolt, et külmade ilmade leevenduseks pakkuda naistele suvemeeleolu läbi moe.
 
 
Punane
Punane on armastuse ja kire värv, seega üks kõige intrigeerivamaid värve värvispektris. Soovitame kanda punast rohkete ehete ja aksessuaaridega, sest see suvi tahab punane enda kõrvale sära ja leidlikkust. Kui reeglina kombineeritakse punast tema vastandvärvidega, siis seekord kanna punast punasega- tulemuseks on tõeliselt enesekindel glamuuritar.
 
 
Beez pits
Pits on sellel suvel tungivalt esikohal. Kangana on pits luksuslik, kerge ja õhku läbilaskev, mistõttu sobib ta ideaalselt kandmiseks ka päevasel ajal. Pits oli muistsetel aegadel armastatud ilmalike daamide hulgas, sest peene kästiööna valminud kangast ei saanud lubada igaüks. Isegi praeguse ajani on pitsi seostatud pulmade, ristimise ja formaalsete vastuvõttudega- hetketrendidest on see kaunis riie jäänud puutumata. Sel suvel on disainerid aga nii Euroopas kui ka Ameerikas eksperimenteerinud julgesti just pitsiga. Lisaks kleitidele, valmistatakse pitsist veel dekoratiivseid jakikesi, lühikesi pükse, miniseelikuid ja toppe, mida saab kombineerida nt erksates toonides riideesemetega.
 
 
Must-valge combo
Pole midagi šikimat kui musta ja valge miksimine. Must on värvimaailma kõige salapärasem värv, seega tema kooslus puhta valgega tekitab intrigeerivat vastuolulisust. Kui eelnenud aastatel on must suviti moelavadel pigem seitsmendajärguliseks jäänud, siis sel hooajal soovitavad tuntud disainerid kanda musta julgesti ja kõigega.
 
 
Vesivärvilised mustrid
Suurte tüdrukute unistus maalitud kleidist saab tõeks! Kas on midagi noorendavamat kui pintseldatud motiividega mustrite kandmine? Seda leiavad eriti prantsuse disainerid, kes antud kleitide lummuses on jätnud välja kõik üleliigsed aksessuaarid. Soovitame kanda vesivärvide ja lillede motiividega kleidikesi koosluses värvilise huulepulgaga.
 
 
Lolita kleidid
Oma seksapiilsuse rõhutamine ei ole alati kergete killast, sest kes tahaks ületada õhkõrna piiri maitsekuse ja labasuse vahel? Suurepärane viis olla seksikas aga piisavalt tagasihoidlik on kanda rõhutatud rinnatoega kleidikest. See kleit aga nõuab rohkelt aksessuaare- rohkem on rohkem. Kleidi kandjale kaasnev tähelepanu on garanteeritud!
 
 
Pikad kleidid
Pikad kleidid olid au sees ka eelmine aasta, mis kustutas minikleitide aastaid kestnud top-lemmiku staatuse. Pikka kleiti kandes muutub naiselik veel naiselikumaks ja püksid lükatakse pikaks ajaks oma buduaaris taha riiulile. Vähemoluline pole ka pika kleidi praktilisus- kuna jalad saavad kuumadel päevadel enim päikesekiirgust, annab pika kleidi kandmine jalgadele päikese põletava efekti eest kaitset.
 
 
 
 
 

Continental Moda, Tartu mnt 18, Tallinn  10115 Tel. 6620232  Avatud E-R 10.00 - 19.00   L 10.00 - 17.00