EST | FIN | ENG | RUS    

AVALEHT
Tagasiside
Naistesaade 12 2016
Hooaeg 11 2016
Hooaeg 05.2016
Hooaeg 02.2016
Naistesaade 12 15
Hooaeg 11 15
Hooaeg 05 2015
Naistesaade 12 2014
Hooaeg 12 2014
Naistesaade 05 14
Hooaeg 04 2014
Hooaeg 3 2014
Videotutvustus
Naistesaade 11 2013
Hooaeg 11 2013
Hooaeg 09 2013
Hooaeg mai 2013
Hooaeg
Naistesaade 2013
Videotutvustus
15. sünnipäev
Stiilikeskus
Uudised


CONTINENTAL MODA 15. sünnipäev

Continental Moda firmamärki teavad trendikad eestlannad vähemalt 15 aastat, alustades kõigepealt
Mustamäel Tammsaare teel ja siis Roosikrantsi tänaval maineka rõiva-botique’i avamisest.
Nüüd asub rahvusvahelisest rõivakaupluste ketist alguse saanud naisterõivaste kauplus Tallinnas
Tartu mnt 18, vahetult Stockmanni vastas, kuid omanikud algusest peale endised Laivi ja Jaan Põrk.

Mida tähendab ellujäämine Eesti suhteliselt kitsas ja ülimalt konkurentsitihedas turusituatsioonis, kus trendipoed avavad uksed ning sulgevad need sageli samal aastal, teavad vaid nemad, 15 aastat vastu pidanud äriomanikud.

Meie pidulike rõivaste kauplus Continental Moda sai alguse samanimelisest rõivakaupluste ketist. Nüüdseks oleme täielikult Eesti firma, mille toodetele annab ülemaailmset müügiketti omav CM siiski bränditagatise.
Seega suurem osa meie pakutavatest toodetest tuleb siiski Ameerikast. Loomulikult teeme koostööd ka Euroopa pidulike rõivaste tootmisdünastiatega. Siinkohal võib ära märkida Londoni firma Dynasty, kelle esindajateks me oleme nii Baltimaades kui ka Skandinaavias. Uueks partneriks on meil Itaalia firma Venus Bridal, kes nüüd uue liinina toodab spetsiaalselt varrukatega kleite nii Saksa kui ka Eesti turule.

Valmisriiete poe suur eelis on see, et inimene teab ja näeb, mida ta ostab. On võimalus katsuda materjali, kvaliteeti ja loomulikult asja selga proovida, kus hetkega on näha ka lõpptulemus. Ateljees või moemajas, kust alles hakatakse tellima, tegelikku lõpptulemust ei nähta. Ja meil saab nähtava lõpptulemuse vajadusel ka kerge vaevaga parajaks kohendada. Selleks on tööl professionaalne õmbleja, kelle käe all saavad viimase lihvi kõik, mis seda parajasti vajavad.

Continental Moda kauplusest võib leida kleite ja kostüüme väga pidulikeks sündmusteks. Paljud disainerikleidid on ainueksemplarid. Leidub ka universaalseid kleite ja kostüüme, millega sobib minna tööle ja sealt otse teatrisse või koosviibimisele, kasutades mõnd lisandit või aksessuaari. On ka lihtsaid igapäevaseid rõivaid ning needki on heast materjalist ja omanäolised.

Omalt poolt loodame, et möödas on nn polüfunktsionaalse moe ajajärk, kui ühtesid ja samu rõivaid kanti nii tööl, kodus kui ka peosaalis. Sest just riietus loob vastava enesetunde ja teeb ürituse meeldejäävaks ja kordumatuks.

Meie kauplusest leiavad omale sobivad rõivad kõik nii emad, tütred kui ka vanaemad. Suurusevalik on seinast seina ja ka värvigamma on väga lai, mudelitest rääkimata. Continental Modale on iseloomulik just eriti suur mudelite valik. Pealegi leiab siit kleidi juurde ka sobivad aksessuaarid – kotid, ehted, sallid, kindad, kübarad jm. Rääkimata ilmselt Eestimaa suurima valikuga prillipoest, mis asub meie kaupluse allkorrusel.

Seega saab kokku hoida päris palju aega teistes kauplustes tuuseldamiseks ning kleidi juurde sobivate lisandite otsimiseks kuluvast ajast. Ning ajavõit pole tänapäeval naistelgi sugugi tähtsusetu. Kokkuvõtvalt – oleme stiilikeskus. Meie kauplusest leiate väga hea teeninduse. Meil on tööl oma ala professionaalid, kes annavad teile nõu mida, kus ja kuidas on sobilik kanda. Kui teil oma arusaam puudub, anname nõu ka stilistina.

Oleme 15 aastaga leidnud tee, kuidas maailma moesuunad, tootjate võimalused ja Eesti naiste vajadused ühes taktis hingama saada. Continental Moda kauplusesse Tartu mnt 18 on oodatud kõik, kes soovivad välja näha isikupärased, ainulaadsed ja kordumatud.

Continental Moda, Tartu mnt 18, Tallinn  10115 Tel. 6620232  Avatud E-R 10.00 - 19.00   L 10.00 - 17.00